Ana Sayfa » Danteller / DANTEL KÜÇÜK MOTİFLİ MUTFAK SALON ODA VİTRİN TAKIMI YAPIMI
0 Yorum 11,243 Görüntülenme 28 Ocak 2018

Dantel Küçük Motifli Mutfak Salon Oda Vitrin Takımı Yapımı

DANTEL KÜÇÜK MOTİFLİ MUTFAK SALON ODA VİTRİN TAKIMI YAPIMI

Merhaba hanımlar, yine sizlerle değişik bir dantel modeli paylaşıyorum, Dantel Küçük Motifli Mutfak Salon Oda Vitrin Takımı Yapımını sizlerle paylaşıyorum, küçük küçük motifleriyle sade ve çok güzel olmuş, yapımının kolaylığıyla, dantel işlemeye yeni başlayanlar için de kolay bir model.

Küçük Motifli Mutfak Salon Oda Vitrin Takımı Modeli, 15 numara dantel için kullanılan tığ ile işlenmiş, ip olarak 50 numara dantel ipi kullanılmış, sizler kırışmaması için polyester ip tercih edebilirsiniz, bu tamamıyla sizin tercihinize kalmış, ayrıca pamuklu iple yaparsanız modelimiz kolay ütülenebilir bir model olmuş. Modelimize 9 zincir çekerek başlıyoruz, yapımı gayet kolay, dantel işlemeye yeni başlayanlar bile, Renkli Hayat Bahçesinin detaylı anlatımıyla kolay bir şekilde yapabilirler. Dantel modelimizi, salon, oda, vitrin takımı, sehpa örtüsü, tepsi örtüsü yapabileceğiniz gibi, ayrıca mutfak takımı hatta bohça ucu olarak da yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, kızlarımızın çeyizine de çok yakışacaktır. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kızlarımızın çeyizi için yapabileceğiniz, Dantel Kare Motifli Salon Oda Vitrin Takımı Yapılışına bir bakın derim.

Kız bebekleri için yapabileceğiniz, Üçgen Bademli Robalı Bebek Yeleği Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Renkli Hayat Bahçesine Dantel Küçük Motifli Mutfak Salon Oda Vitrin Takımı Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Dantel Mutfak Salon Oda Vitrin Takımı Yapılışı

Dantel Küçük Motifli Mutfak Salon Oda Vitrin Takımı Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com