Ana Sayfa » Danteller / DANTEL UĞUR BÖCEĞİ KENAR MODELİ YAPIMI
0 Yorum 10,483 Görüntülenme 30 Ocak 2018

Dantel Uğur Böceği Kenar Modeli Yapımı

DANTEL UĞUR BÖCEĞİ KENAR MODELİ YAPIMI

Sevgili bayanlar, çok güzel görünen bir uç dantel modeliyle birlikteyiz, sizlerle Dantel Uğur Böceği Kenar Modeli Yapımını paylaşıyorum, çok güzel bir model olmuş, istediğiniz çoğu şeyin kenarına yapılabilir.

Dantel Uğur Böceği Yapımı

Dantel Uğur Böceği Kenar Modelinde, 22 numara 0.5mm tığ kullanılmış, ip olarak 50 numara polyester dantel ipliğiyle yapılmış, ipimizin polyester olması modelimizi kolay kolay kırışmamasına yarayacaktır, sizler de ütü derdi olmasın istiyorsanız, polyester ip tercih edebilirsiniz. Dantel kenar modelimizi, havlu kenarına, pike kenarına, çeyiz bohçası kenarına, çarşaf kenarına yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, kızlarımızın çeyizi için de harika bir parça olabilir, çok hoş bir dantel kenar modeli olmuş, yapımı da fazla zor değil, tığ işi biliyorsanız Oya ve Dantel Dünyasının detaylı anlatımıyla zorlanmadan yapabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kalem ile yapılan ve çok güzel görünen, Kalem Oyası Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Çok istek alan ve ayağınızı sıcak tutacak, Favori Bot Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Dantel Uğur Böceği Modeli

Oya ve Dantel Dünyasına Dantel Uğur Böceği Kenar Modeli Yapımı Detaylı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Dantel Uğur Böceği Uç Modeli Yapımı

Dantel Uğur Böceği Kenar Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com