Ana Sayfa » Oya Örnekleri / KALEM OYASI YAPIMI
0 Yorum 7,246 Görüntülenme 30 Ocak 2018

Kalem Oyası Yapımı

KALEM OYASI YAPIMI

Merhaba bayanlar, değişik ve güzel görünen bir oya modeliyle birlikteyiz, sizlerle Kalem Oyası Yapımını paylaşıyorum, oya modelimizin isminden anlaşılacağı gibi, kalem kullanılarak yapılıyor, dondurma çubuğu kullanılarak da yapılabilir, çok harika bir oya modeli olmuş.

Kalem Oyası Modeli

Kalem Oyası Modeli, iki renk ip kullanılarak yapılıyor, öncelikle her zaman olduğu gibi yazmamızın tığ battısını yapıyoruz, daha sonra kalem veya dondurma çubuğu kullanarak modelimizin motifli kısımlarını yapıyoruz, en son olarak en üst kısmını yapıyoruz. Kolay bir modele benziyor, tığ işi biliyorsanız Oya ve Dantel Dünyasının detaylı anlatımıyla yapabilirsiniz. Oya modelimizi yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, fular kenarlarına da yapabilirsiniz, yapacağınız yazmanın rengine göre, renklerle uyumlu yaparsanız daha güzel olacaktır. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kış günlerinde ayağınızı sıcacık tutacak, Favori Bot Yapımına bir bakın derim.

Bebeklerinizi sıcak tutacak, hiç üşütmeyecek, Boyunluklu Bebek Beresi Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Dondurma Çubuğuyla Oya

Oya ve Dantel Dünyasına Kalem Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Kalem Oyası Nasıl Yapılır

Kalem Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com