Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / DEĞİŞİK GÜZEL YELPAZE İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 7,524 Görüntülenme 30 Ocak 2019

Değişik Güzel Yelpaze İğne Oyası Yapımı

DEĞİŞİK GÜZEL YELPAZE İĞNE OYASI YAPIMI

Günleriniz daima huzur dolu olsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu ve mutluluğunuzu hiçbir zaman eksiltmesin. Çok değişik ve güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, yeni sezon iğne oyası modelleri içerisinde yerini alacak, Değişik Güzel Yelpaze İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok harika bir model olmuş, çok zarif ve güzel görünüyor, tam anlamıyla çeyizlik bir model.

Yelpaze İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, Değişik Güzel Yelpaze İğne Oyası Yapımında üç renk ip kullanılmış, yelpazelerin kök kısmı yeşil renkle işlenmiş, üst kısmı iki renkli yapılmış, çok değişik ve güzel olmuş, bu modeli yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, mutfak havlusu kenarlarına, hatta modeli biraz büyüterek normal havlu kenarlarına ve mevlüt örtüsü kenarlarına yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, huzurlu ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Harika İğne Oyası Yapımı

Daha önceden sizlerle paylaştığım Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, Üç Boyutlu Kelebek İğne Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Değişik Güzel Yelpaze İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Değişik Güzel Yelpaze İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com