Ana Sayfa » Patik Modelleri / DEĞİŞİK KOLAY PATİK NASIL YAPILIR
0 Yorum 6,854 Görüntülenme 01 Eylül 2018

Değişik Kolay Patik Nasıl Yapılır

DEĞİŞİK KOLAY PATİK NASIL YAPILIR

Gününüz hayırlı bereketli olsun, Rabbim her gününüzü hayırlı ve huzurlu eylesin. Değişik ve farklı patik modelleri yapılıyor, 2018 kolay patik modelleri arasında yerini alacak, deseniyle çok hoş görünen Değişik Kolay Patik Nasıl Yapılır sizlerle paylaşıyorum, deseni eski kilim desenlerini andıran bu patik modelimizi ben çok beğendim, umuyorum ki sizler de beğenirsiniz.

Kilim Desenli Kolay Patik

Patik modelimiz Nihalin Örgü Dünyası 2018 Patik Modelleri arasında yerini almış, Değişik Ve Kolay Patik Yapımında 3 renk ip kullanılmış, ana renk olarak beyaz tercih edilmiş, sizler zevkinize göre dilediğiniz renkleri kullanabilirsiniz. Patik modelimizin tığ işi olması şişle örmeyi bilmeyenler için ayrı bir avantaj olmuş, şimdiden yapacak olan elleriniz hiç yorulmasın, güzel günlerde kullanın inşAllah.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Kolay Patik Modelleri içerisinde yer alan, Çok Kolay Karpuz Dilimli Patik Yapımına da bakmanıza tavsiye ederim.

Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Değişik Kolay Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Değişik Kolay Patik Nasıl Yapılır Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com