Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / DENİZ KIZI KUYRUĞU BATTANİYE YAPIMI
0 Yorum 8,783 Görüntülenme 20 Ocak 2018

Deniz Kızı Kuyruğu Battaniye Yapımı

DENİZ KIZI KUYRUĞU BATTANİYE YAPIMI

Merhaba hanımlar, çok değişik bir bebek battaniyesi modeli olan, Deniz Kızı Kuyruğu Battaniye Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten görünümüyle çok değişik ve çok güzel olmuş, ben bayıldım, sizlerle de hemen paylaşmak istedim.

Deniz Kızı Battaniye Yapımı

Deniz Kızı Kuyruğu Battaniye Yapımında, Örgücü Şirin 6mm tığ kullanmış ve kalın bir ip ile işlemiş, gerçekten çok güzel olmuş, yapımını da gayet detaylı bir şekilde anlatmış, istediğiniz büyüklükte yapmamız için, nasıl büyük veya küçük işleyebileceğinizi bizlerle paylaşmış. Gerçekten çok güzel bir model olmuş, yeni doğan bebekler de kullanabileceğiniz gibi, iler ki dönemlerde de kullanabilirsiniz, bebeğinizi içine alacağı için gayet sıcak tutacaktır, yeni doğum yapanlara harika bir hediye olabilir. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde bebeklerimizin kullanmaları dileğiyle.

Bebeklerimize çok yakışacağını düşündüğüm, yapımı kolay Reglan Kol V Yaka Erkek Çocuk Hırka Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Çok güzel görünen ve çok zarif duran, 2018 İğne Oyası Namaz Örtüsü Modeline bir bakın derim.

Örgücü Şirine Deniz Kızı Kuyruğu Battaniye Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Deniz Kızı Kuyruğu Battaniye Yapılışı


Deniz Kızı Kuyruğu Bebek Battaniye

Deniz Kızı Kuyruğu Battaniye Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com