Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / YAPRAKLI KELOĞLAN İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI
0 Yorum 8,325 Görüntülenme 04 Şubat 2018

Yapraklı Keloğlan İğne Oyası Modeli Yapımı

YAPRAKLI KELOĞLAN İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI

Merhaba bayanlar, yine çok zarif ve güzel bir iğne oyası modeliyle birlikteyiz, sizlerle Yapraklı Keloğlan İğne Oyası Modeli Yapımını paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, iğne oyası modellerine hayran kalmamak elde değil.

Keloğlanlı İğne Oyası Yapımı

Yapraklı Keloğlan İğne Oyası Yapımında, her zaman olduğu gibi, öncelikle kenar zürafasını yaparak başlıyoruz, daha sonra küçük bir dağ yapıp, yaprak ve dallar yapıyoruz, üzerine minik pırpırlar ve keloğlan modelimizi işliyoruz. Çok güzel ve değişik bir model olmuş, iğne oyası modelleri gerçekten bir sanat gibi duruyor, iğne oyası biliyorsanız, bu modelimizi Marifetli Ellerin detaylı anlatımıyla zorlanmadan yapabilirsiniz. İğne oyası modelimizi havlu kenarlarına, namaz örtüsü kenarına, hatta büyük oya seviyorsanız yazma kenarına da yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, kızlarımızın çeyizine de yaparak kaldırabilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, buna benzer iğne oyalarını sitemizde bulabilirsiniz, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Boncuklu oya modeli seviyorsanız, İğne Oyası Boncuklu Kalp Modeli Yapımına bakmanızı tavsiye ederim.

Namaz örtüsü kenarlarına yapabileceğiniz, İğne Oyası Kalpli Çiçekler Namaz Örtüsü Yapımına bir bakın derim.

Marifetli Ellere Yapraklı Keloğlan İğne Oyası Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Yapraklı Keloğlan İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı

Yapraklı Keloğlan İğne Oyası Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com