Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / DÖRTLÜ FİYONK İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI
0 Yorum 12,481 Görüntülenme 11 Nisan 2018

Dörtlü Fiyonk İğne Oyası Modeli Yapımı

DÖRTLÜ FİYONK İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI

Sevgili bayanlar eviniz bereketli ve huzurlu olsun, şerler sizden uzak hayırlar yakın olsun, yüzünüz daima gülsün inşAllah. Gün geçmiyor ki yeni bir iğne oyası modeli çıkmasın, sizlerle değişik ve farklı görünen fiyonklu iğne oyaları arasında yerini alacak, Dörtlü Fiyonk İğne Oyası Modeli Yapımını paylaşıyorum, gerçekten çok hoş olmuş, şekliyle ve modeliyle çok güzel görünüyor, değişik iğne oyası modeli bakıyorsanız bu model güzel bir alternatif olabilir.

Değişik ve farklı görünen bu modelimiz, Ayşenin İğne Oyaları 2018 Modelleri içerisinde yerini almış, farklı bir görünüme sahip olan Fiyonklar Üstüste İğne Oyası Modelinde değişik renkler kullanılmış, sizler tek renk yazmalara bu şekilde yaparak kullanabilirsiniz, dilerseniz desenli yazmalara içindeki renkler uygun olarak yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Farklı modelleri seviyorsanız, bu modeli de beğenebilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Çok güzel ve çok şeker görünen Fiyonklu İğne Oyaları arasında yerini almış, Fiyonklu Şeker İğne Oyası Yapımına da bakmadan geçmeyin derim, gerçekten harika bir iğne oyası modeli.

Ayşenin İğne Oyaları Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Dörtlü Fiyonk İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Dörtlü Fiyonk İğne Oyası Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com