Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / ERKEK ÖRGÜ GLADYATÖR BERE YAPIMI
0 Yorum 19,488 Görüntülenme 28 Aralık 2017

Erkek Örgü Gladyatör Bere Yapımı

ERKEK ÖRGÜ GLADYATÖR BERE YAPIMI

Merhaba bayanlar, çok değişik ve farklı bir bere modeliyle sizlerleyiz, Erkek Örgü Gladyatör Bere Yapımını sizlerle paylaşıyorum, bu modeli ben ilk defa görüyorum, çok beğendim sizlerle hemen paylaşmak istedim.

Gladyatör Şapka Yapımı

Erkek Örgü Gladyatör Bere Modelinde, 5 numara tığ ve kalın bir ip kullanılmış. Modelimize bere kısmını yaparak başlıyoruz, sihirli halka ile başlanıyor, yapımı gayet kolay, tığ işi biliyorsanız kolaylıkla yapabilirsiniz, bere kısmını bitirdikten sonra ağız kısmını yapıyoruz, ağız kısmını bereye birleştirmek için düğmeler kullanılmış, gayet hoş olmuş. Bu bere modelimizi çocuklar içinde yapabilirsiniz, büyükler içinde yapabilirsiniz, kış soğuklarında ağız kısmı gayet sıcak tutacaktır, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Hem kullanışlı hem de modeliyle çok güzel olan, Çam Dalı Lif Yapımına bir bakın derim.

Kendiniz için veya kız çocukları için yapabileceğiniz, Fıstıklı Mantar Bere Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Gladyatör Bere Yapılışı

Örgü Sepetine Erkek Örgü Gladyatör Bere Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Gladyatör Bere Nasıl Yapılır

Erkek Örgü Gladyatör Bere Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com