Ana Sayfa » Örgü Modelleri / FISTIKLI MANTAR BERE MODELİ YAPIMI
0 Yorum 7,386 Görüntülenme 28 Aralık 2017

Fıstıklı Mantar Bere Modeli Yapımı

FISTIKLI MANTAR BERE MODELİ YAPIMI

Sevgili bayanlar, çok güzel ve şık görünen Fıstıklı Mantar Bere Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok güzel olmuş, biz bayanlara çok yakışacaktır bundan eminim, kıyafetlerimizi tamamlayacak harika bir bere modeli olmuş.

Bayan Bere Modeli

Fıstıklı Mantar Bere Modelinde, 7 numara tığ kullanılmış, 9 yaş için yapılmış ama siz isterseniz her yaşa uygun yapabilirsiniz. Bere modelimize 6 zincir çekerek sihirli halka ile başlıyoruz ve modelimizi kurarak işlemeye devam ediyoruz, Nagiş İle El İşi Dünyası çok detaylı bir şekilde yapımını bizlere anlatmış, sizler de videomuzu izleyerek onunla birlikte yapabilirsiniz. Renk olarak lila çok yakışmış, kırmızı, pembe renkler de çok güzel olabilir, bu tamamıyla sizin zevkinize kalmış. Bere modelimizin tığ işi olması çift şiş bilmeyenler için de güzel bir avantaj, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Yazma kenarlarına çok yakışacak, İki Renkli Motifli Tığ Oyası Yapımına bir bakın derim.

Kalın ve sıcak tutacak, İri Dalgalı Örgü Bere Boyunluk Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Mantar Bere Modelleri

Nagiş İle El İşi Dünyasına Fıstıklı Mantar Bere Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Fıstıklı Mantar Bere Yapılışı

Fıstıklı Mantar Bere Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com