Ana Sayfa » Örgü Modelleri / FARE DİŞİ ÖRGÜ BERE BOYUNLUK YAPIMI
0 Yorum 9,042 Görüntülenme 28 Aralık 2017

Fare Dişi Örgü Bere Boyunluk Yapımı

FARE DİŞİ ÖRGÜ BERE BOYUNLUK YAPIMI

Merhaba bayanlar, çok sıcak tutacak bir örgü modeliyle sizlerleyiz, Fare Dişi Örgü Bere Boyunluk Yapımını sizlerle paylaşıyorum, her ikisini de yaparak takım olarak kullanabilirsiniz, çok güzel olmuş, soğuk günlerde sizi hiç üşütmeyecek bir bere boyunluk modeline benziyor.

Çift Şiş Bere Boyunluk Yapımı

Fare Dişi Örgü Bere Boyunluk Modelinde, 7 ve 8 numara şişler kullanılmış, ip olarak 7 ve 8 numara şiş ile örülebilecek ipler kullanılmış. Bere modelimize 65 ilmek alarak, bir düz bir ters örerek başlıyoruz, bant kısmını 7 numara şiş ile yapıyoruz, üst kısmını 8 numara şiş ile örüyoruz, en üst kısma kadar ördükten sonra, beremizi etamin iğnesi ile birleştiriyoruz ve tepe kısmını iğne yardımıyla büzüyoruz. Boyunluğumuzu ise 31 ilmek ile başlıyoruz, Sevil Hanım 1 metre 20 santim olacak şekilde örmüş ve daha sonra onu da etamin iğnesiyle birleştirmiş. Her ikisi de çok güzel olmuş, ben çok beğendim, kış günlerinde gayet sıcak tutacak bir bere boyunluk takımı olmuş, sizlerde kendiniz için yaparak sıcacık kış günleri geçirebilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çocuklarınıza yapabileceğiniz gayet sıcak tutacak, Erkek Örgü Gladyatör Bere Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Yapımı çok zor olmayan kullanışlı bir lif modeli olan, Çam Dalı Lif Yapımına bir bakın derim.

Sevil Örgüye Fare Dişi Örgü Bere Boyunluk Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Fare Dişi Örgü Bere Boyunluk Yapılışı

Fare Dişi Örgü Bere Boyunluk Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com