Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / FIRFIRLI KUŞAK TREND İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 11,787 Görüntülenme 14 Mart 2019

Fırfırlı Kuşak Trend İğne Oyası Yapımı

FIRFIRLI KUŞAK TREND İĞNE OYASI YAPIMI

Sağlıklı ve bereketli güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim bütün güzellikleri sizler için nasip eylesin. Değişik ve güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, yeni sezon iğne oyası modelleri içerisinde yer alacak, Fırfırlı Kuşak Trend İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, görünüm olarak hem güzel, hem de yapımı çok kolay kısa sürecek bir model olmuş.

Yeni Trend İğne Oyası

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, Fırfırlı Kuşak Trend İğne Oyası Yapımında öncelikle yeşil kısmı işliyoruz, daha sonra renkli kuşak kısmını yapıyoruz, modelimizin yapımı gayet kolay, iğne oyası işlemeye yeni başlayanlar bile bu modeli zorlanmadan yapabilirler. Modelimizi yazma kenarlarına veya mutfak havlusu kenarlarına yaparak kullanabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, huzur dolu güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kolay İğne Oyası Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, Çıtı Pıtı Üç Yaprak İğne Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Fırfırlı Kuşak Trend İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Fırfırlı Kuşak Trend İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com