Ana Sayfa » Oya Örnekleri / FİYONKLU MUTFAK HAVLUSU KENARI YAPIMI
0 Yorum 7,574 Görüntülenme 30 Aralık 2017

Fiyonklu Mutfak Havlusu Kenarı Yapımı

FİYONKLU MUTFAK HAVLUSU KENARI YAPIMI

Merhaba hanımlar, çok güzel görünen bir oya modeliyle birlikteyiz, Fiyonklu Mutfak Havlusu Kenarı Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok hoş çıtı pıtı çiçekleriyle harika görünüyor, ben çok beğendim umarım sizlerde beğenirsin.

Fiyonklu Tığ Oyası Yapımı

Fiyonklu Mutfak Havlusu Kenarı Modelinin, mutfak havlusu kenarına çok yakışacağını düşünüyorum, tabii ki yazma kenarında da güzel duracak bir oya modeline benziyor, istediğiniz şeye uygulayabilirsiniz, bu tamamıyla zevkinize kalmış. Oyamızı yaparken öncelikle alt kısmını ve beyaz kısımlarını işliyoruz, daha sonra üst kısmındaki küçük çiçeklerini yapıyoruz, yapımı zor görünmüyor, çok hoş bir oya modeli olmuş, sizlerde yaparak kullanabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Örgülerde kullanabileceğiniz, Serçe Ayağı Örgü Modeli Yapımına bir göz atın derim.

Yeni doğmuş bebeklerinize bile yapabileceğiniz, Kolay Bebek Şapka Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Oya ve Dantel Dünyasına Fiyonklu Mutfak Havlusu Kenarı Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Fiyonklu Mutfak Havlusu Kenarı Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com