Ana Sayfa » Lif Modelleri / GÖKKUŞAĞI LİF YAPILIŞI
0 Yorum 5,985 Görüntülenme 07 Mayıs 2018

Gökkuşağı Lif Yapılışı

GÖKKUŞAĞI LİF YAPILIŞI

Gününüz hayırlı bereketli ve huzurlu olsun, Rabbim kalbinizden huzuru, evinizden bereketi eksik eylemesin. Sevgili hanımlar yeni ve güzel lif modelleri her geçen gün çıkmaya devam ediyor, 2018 yuvarlak lif modelleri içerisinde yerini alacak, güzel görünümlü Gökkuşağı Lif Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, çok güzel olmuş, hem de gayet kullanışlı, yapımı da tığ işi bilenler için zorlayıcı değil.

Gökkuşağı Lif Modeli

Yuvarlak lif modelimiz Sibelle Örgü Tığ İşi Lif Modelleri arasında yerini almış, bu Güzel Lif Modelimiz 5 renkten oluşmuş, çok güzel olmuş, sizler evde artan iplerinizi bu modelde değerlendirebilirsiniz. Yapımı biraz farklı gibi durabilir, dilerseniz videomuzu izleyerek nasıl yapıldığını daha iyi şekilde anlayabilirsiniz, şimdiden kolay gelsin.

Çok güzel ve değişik Tığ İşi Lif Modelleri arasında yerini alan, Popcorn Çiçekler Lif Yapımına kesinlikle bakın derim, çok farklı ve güzel bir lif modeli.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Gökkuşağı Lif Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Gökkuşağı Lif Yapılışı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com