Ana Sayfa » Oya Örnekleri / HALKALI KOLAY ÇEYİZLİK HAVLU KENARI YAPILIŞI
0 Yorum 15,036 Görüntülenme 26 Ocak 2018

Halkalı Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapılışı

HALKALI KOLAY ÇEYİZLİK HAVLU KENARI YAPILIŞI

Sevgili bayanlar, çok istek alan ve çok güzel görünen, Halkalı Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, tam bir çeyizlik havlu kenarı modeli, ben çok beğendim, sizlerle de hemen paylaşmak istedim.

Halkalı Çiçek Kenar Modeli

Halkalı Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımında, 22 numara oya tığı kullanılmış ve modelimiz için üç renk oya ipi kullanılmış, halka olarak havlu kenarlarına kullanılan 1 santim yani 10mmlik halkalardan kullanılmış. Çok güzel bir havlu kenarı modeli olmuş, yapımı da gayet kolay, Oya ve Dantel Dünyasının detaylı anlatımıyla kolaylıkla yapacağınızı düşünüyorum. Renklerini yapacağınız havlunun içindeki renklere uygun yaparsanız, çok güzel olacaktır, kızlarınızın çeyizi için harika bir parça olacağına inanıyorum, sadece kızlarınız için değil kendiniz içinde yaparak kullanabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

6- 7 yaş kız çocuklarına yapabileceğiniz, Kolay Örülen Askılı Kız Yeleği Yapımına bir göz atın derim.

Modeli ve kullanımıyla çok güzel olan, Pıtırcık Lif Modeli Yapılışına bakmadan geçmeyin.

Oya ve Dantel Dünyasına Halkalı Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Halkalı Çiçekler Havlu Kenarı Yapımı

Halkalı Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com