Ana Sayfa » Lif Modelleri / PITIRCIK LİF MODELİ YAPILIŞI
0 Yorum 11,752 Görüntülenme 26 Ocak 2018

Pıtırcık Lif Modeli Yapılışı

PITIRCIK LİF MODELİ YAPILIŞI

Sevgili bayanlar, üç boyutlu güzel bir lif modeliyle birlikteyiz, sizlerle Pıtırcık Lif Modeli Yapımını paylaşıyorum, görünümü çok güzel olmuş, görünce ben çok beğendim, sizlerin de beğeneceğini umuyorum.

Pıtırcık Lif Yapımı

Pıtırcık Lif Modelinde, Tam Anne göstermek amaçlı, yan yana 3 motif olacak şeklinde yapmış, sizler yan yana 5 motif yaparsanız, ideal bir büyüklük elde etmiş olursunuz. Lifimizin yapımında, ilk sırayı zincir üzerine kutucuklar yaparak işliyoruz, yapımı fazla zor değil, Tam Anne detaylı bir şekilde yapımını bizler için anlatmış, sizler de videomuzu izleyerek yapımını kolayca kavrayabilirsiniz. Çok güzel bir lif modeli olmuş, ben çok beğendim, renklerini Tam Anne gibi üç renk de yapabilirsiniz veya her sırayı farklı renklerle de yaparak, artan iplerinizi değerlendirebilirsiniz, kızlarımızın çeyizi için de çok güzel bir parça olabilir, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ayağınıza çok yakışacak, Çiçekli Şık Babet Patik Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Kız çocuklarına yapabileceğiniz, Kastırmalı Bere Yapımına bir bakın derim.

Tam Anneye Pıtırcık Lif Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Pıtırcık Lif Modeli Nasıl Yapılır

Pıtırcık Lif Modeli Yapılışı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com