Ana Sayfa » Mekik Oyası Modelleri » Oya Örnekleri / HARİKA KELEBEK MEKİK OYASI YAPIMI
0 Yorum 22,418 Görüntülenme 18 Şubat 2019

Harika Kelebek Mekik Oyası Yapımı

HARİKA KELEBEK MEKİK OYASI YAPIMI

Huzurun ve güzelliklerin eksik olmadığı hayırlı günleriniz olsun. Rabbim sizleri daima huzurlu eylesin. Yeni ve güzel mekik oyası modelleri yapılıyor, 2019 mekik oyası modelleri arasında yerini alacak, Harika Kelebek Mekik Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, değişik ve güzel bir model olmuş, bu modeli dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz, her şeye çok yakışacaktır.

Kelebek Mekik Oyası

Mekik oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 Mekik Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, Harika Kelebek Mekik Oyası Yapımı motifler halinde yapılıyor, dilediğiniz renklerde zevkinize göre yapabilirsiniz, bu modeli dilerseniz yazma kenarlarına, mevlüt örtüsü kenarlarına veya mutfak havlusu kenarlarına yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, huzurlu ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Güzel Mekik Oyası Modeli

Sizlerle önceden paylaştığım 2019 Mekik Oyası Modelleri içerisinde yer alan, İkiz Çiçek Mekik Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Harika Kelebek Mekik Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Harika Kelebek Mekik Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com