Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / İĞNE OYASI PALMİYE AĞACI HAVLU KENARI
0 Yorum 10,730 Görüntülenme 23 Aralık 2017

İğne Oyası Palmiye Ağacı Havlu Kenarı

İĞNE OYASI PALMİYE AĞACI HAVLU KENARI

Sevgili bayanlar, yine çok zarif ve çok güzel harika bir havlu kenarı modeli ile birlikteyiz, İğne Oyası Palmiye Ağacı Havlu Kenarı Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş ve çok narin duruyor.

Palmiye Ağacı Oyası

İğne Oyası Havlu Kenarı Palmiye Ağacı Modelinde, öncelikle modelimizin kenarlarını oluşturacak dağlarımızı yapıyoruz, bu dağlar kenarında 7 pırpır olacak şekilde yapılmış, sizler isterseniz zürafa modeli ile de yapabilirsin, başka modellerle de yapabilirsiniz, bu tamamıyla sizlerin zevkine kalmış bir şey. Modelimizi iki dağ arasına 23 zürafa aralık bırakarak bu aralığa yapıyoruz, önce küçük bir dağ ve kollarını yapıyoruz, üzerine yapraklarımızı işliyoruz, çok gösterişli ve harika bir model olmuş, kızlarımızın çeyizinde çok nadide bir parça olabilir, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kız çocuklarınıza yapabileceğiz, Kolay Puf Çiçekli Tek Parmak Eldiven Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Görünümüyle modeliyle tıpkı çileğe benzeyen, Tığ İşi Çilekli Bere Yapımına bir bakın derim.

İğne Oyası Havlu Kenarı

Marifetli Ellere İğne Oyası Havlu Kenarı Palmiye Ağacı Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

İğne Oyası Palmiye Ağacı Yapılışı

İğne Oyası Palmiye Ağacı Havlu Kenarı Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com