Ana Sayfa » Danteller » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / İĞNE OYASI SALON TAKIMI MODELİ YAPIMI
0 Yorum 28,162 Görüntülenme 05 Mayıs 2018

İğne Oyası Salon Takımı Modeli Yapımı

İĞNE OYASI SALON TAKIMI MODELİ YAPIMI

Sevgili hanımlar, Rabbim kalbinizden huzuru, evinizden bereketi eksik etmesin, her daim huzurlu olun inşAllah. İğne oyasıyla çok güzel oyalar yapılıyor, şimdi sizlerle farklı olan, 2018 iğne oyası salon takımları içerisinde yerini alacak, çok güzel görünen İğne Oyası Salon Takımı Modeli Yapımını paylaşıyorum, ben görünce çok beğendim, gerçekten çok nadide ve güzel olmuş.

İğne Oyası Oda Takımı

İğne oyası salon takımı modeli Marifetli Eller 2018 İğne Oyaları içerisinde yerini almış, bu güzel Yapraklı İğne Oyası Oda Takımı Modelimiz de, öncelikle orta kısmı tığ ile işlenerek yapılıyor, daha sonra kenar yaprakları iğneyle işlenerek yapılıyor. İğne oyasının yapımı biraz zahmetli olsa da, bitirdiğinizde buna değeceğini göreceksiniz, gerçekten çok zarif ve nadide olmuş, şimdiden yapmak isteyenlere kolay gelsin.

Güzel Salon Takımı Modeli

Daha önceden sizlerle paylaşmış olduğum Oda Takımı Modelleri arasında yerini alan, Metre Boncuktan Salon Takımı Yapımına da kesinlikle bakın derim, onu da beğeneceğinize eminim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İğne Oyası Salon Takımı Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederim.

İğne Oyası Salon Takımı Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com