Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / İKİ DAĞ ARASINDA YELPAZE İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 6,330 Görüntülenme 01 Nisan 2018

İki Dağ Arasında Yelpaze İğne Oyası Yapımı

İKİ DAĞ ARASINDA YELPAZE İĞNE OYASI YAPIMI

Yapımı merak edilen çok değişik ve zarif olan, tek renk iğne oyası modellerinden olan İki Dağ Arasında Yelpaze İğne Oyası Yapımıyla birlikteyiz sevgili hanımlar, tek renk yazmalara çok yakışacak, namaz örtüsü modelleri arasında yerini alabilecek çok hoş bir iğne oyası modeli olmuş.

Her zamanki gibi bu modelimizde, Marifetli Eller 2018 İğne Oyası Modelleri arasında yerini alacaktır, Minik Dağlar Arasında Yelpaze İğne Oyası Yapılışı hiç zorlayıcı değil, iğne oyası işlemeyi biliyorsanız kolaylıkla yapabilirsiniz. İğne oyası modelimizi 11 zürafa yaparak üzerine kuruyoruz, 2 dağ yaparak üzerine yelpaze şeklinde iğne oyası işliyoruz, yapımı gayet basit iğne oyalarından, tek renk yazmalara çok yakışacağını düşünüyorum, sizlerin de zevkle yapacağınıza inanıyorum.

Buna benzeyen ve çok Güzel Dağ Modeli İğne Oyası Yapılışı arasında olan, İğne Oyası Renkli Dağ Modeli Yapımına da kesinlikle bakın derim, onu da çok beğeneceğinize eminim.

Marifetli Ellere İki Dağ Arasında Yelpaze İğne Oyası Nasıl Yapılır? videolu anlatımını bizlerle paylaştığı için teşekkür ederiz.

Minik Dağlar Arasında Yelpaze İğne Oyası Modeli

İki Dağ Arasında Yelpaze İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com