Ana Sayfa » Örgü Modelleri / İKİ RENKLİ KIŞLIK ÇANTA YAPIMI
0 Yorum 11,236 Görüntülenme 21 Şubat 2019

İki Renkli Kışlık Çanta Yapımı

İKİ RENKLİ KIŞLIK ÇANTA YAPIMI

Bereketli ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her işinizi kolay eylesin. Yeni ve güzel çanta modelleri yapılıyor, tığ işi çanta modelleri içerisinde yerini alacak, İki Renkli Kışlık Çanta Yapımını sizlerle paylaşıyorum, kalın ve güzel bir model olmuş, dilediğiniz şekilde bu modeli kullanabilirsiniz, alışveriş çantası olarak da kullanılabilir.

Büyük Örgü Çanta Modeli

Çanta modelimiz Sevil Örgü Tığ İşi Çanta Modelleri arasında yerini almış, İki Renkli Kışlık Çanta Yapımında oldukça kalın iki renk ip kullanılmış, düz renk ve ebruli renk tercih edilmiş, tığ olarak 8 milimlik tığ ile işlenmiş, modelimize taban kısmı ile başlanmış, tığ ve ipimiz kalın olduğu için, çabuk ilerleyen bir model olmuş. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle önceden paylaştığım Tığ İşi Çanta Modelleri arasında yer alan, Tığ İşi File Çanta Yapımına da bir bakın derim.

Sevil Örgü Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Renkli Kışlık Çanta Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Renkli Kışlık Çanta Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com