Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞ BONCUKLU KİRAZ MOTİFLİ PATİK YAPIMI
0 Yorum 8,432 Görüntülenme 26 Temmuz 2018

İki Şiş Boncuklu Kiraz Motifli Patik Yapımı

İKİ ŞİŞ BONCUKLU KİRAZ MOTİFLİ PATİK YAPIMI

Hayırlı günler hanımlar, Rabbim her gününüzü hayırlı ve huzurlu eylesin. Çok hoş ve değişik patik modelleri yapılıyor, iki şişle patik modelleri içerisinde yer alacak, çok güzel görünümlü çeyizlik olarak da yapabileceğiniz İki Şiş Boncuklu Kiraz Motifli Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, boncuklu kiraz motifi gerçekten patik üzerinde çok hoş durmuş, ben bu modeli çok beğendim, umuyorum ki sizler de beğenirsiniz.

İki şişle patik modelimiz Örgü Aşkı 2018 Patik Modelleri arasında yerini almış. Boncuklu Kiraz Patik Yapımında ip olarak beyaz renk tercih edilmiş, boncukları ise gümüş ve kırmızı renkler yapılarak kirazın renkleri verilmiş, sizler gümüş yerine yeşil boncuklar da kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacak bir boncuklu patik modeli olmuş. İki şişle örmeyi biliyorsanız bu modeli zorlanmadan yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olan herkese kolay gelsin.

Sizlerle daha önceden paylaştığım Boncuklu Patik Modelleri arasında yerini alan, Boncuklu İki Şiş Patik Yapımına da bakmadan geçmeyin derim.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şiş Boncuklu Kiraz Motifli Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Boncuklu Kiraz Patik Modeli

İki Şiş Boncuklu Kiraz Motifli Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com