Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE KAHVE ÇEKİRDEĞİ ÖRNEĞİ PATİK YAPILIŞI
0 Yorum 10,907 Görüntülenme 06 Ocak 2019

İki Şişle Kahve Çekirdeği Örneği Patik Yapılışı

İKİ ŞİŞLE KAHVE ÇEKİRDEĞİ ÖRNEĞİ PATİK YAPILIŞI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun hanımlar. Rabbim her daim sizleri mutlu eylesin. Çok değişik patik modelleri yapılıyor, iki şiş patik modelleri arasında yerini alacak, İki Şişle Kahve Çekirdeği Örneği Patik Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, farklı bir model olmuş, iki şişle örmeyi biliyorsanız ve değişik model arıyorsanız, güzel bir alternatif olabilir.

İki Şiş Patik Modeli

Patik modelimiz Örgü Aşkı İki Şiş Patik Modelleri arasında yerini almış, modeliyle çok güzel görünen İki Şişle Kahve Çekirdeği Örneği Patik Yapılışında tek renk ip kullanılmış, sizler zevkinize göre farklı renkte yapabilirsiniz, her rengin bu modele yakışacağını düşünüyorum. Patik modelimizin nasıl yapıldığını videomuzu izleyerek detaylı şekilde görebilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri arasında yer alan, İki Şişle Saç Örgü Patik Yapımına da bir göz atın derim.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Kahve Çekirdeği Örneği Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Kahve Çekirdeği Örneği Patik Yapılışı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com