Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞ KOLAY TOPUKLU ÇORAP PATİK YAPIMI
0 Yorum 10,401 Görüntülenme 31 Ocak 2019

İki Şiş Kolay Topuklu Çorap Patik Yapımı

İKİ ŞİŞ KOLAY TOPUKLU ÇORAP PATİK YAPIMI

Sağlıklı ve huzur dolu günleriniz olması dileğiyle. Rabbim huzuru sizlerden hiç eksik eylemesin. Çok harika patik modelleri yapılıyor, iki şiş patik modelleri içerisinde yerini alacak, İki Şiş Kolay Topuklu Çorap Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, ayağınızı saracak sıcak tutacak bir model, iki şişle örmeyi biliyorsanız yapımı gayet kolay.

İki Şişle Çorap Patik Yapımı

Patik modelimiz Anne İşleri İki Şiş Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şiş Kolay Topuklu Çorap Patik Yapımında iki çeşit ip kullanılmış, düz renk ve ebruli renk iplerle örülmüş, 3,5 numara şiş kullanılmış, 48 ilmek alınarak lastik kısmından başlanmış, 37- 38 numara ayağa olacak büyüklükte yapılmış. Çok güzel bir model olmuş, bu modeli daha ince iplerle yaparak bot içine bile giyebilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, sağlıklı ve huzur dolu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Örgü Çorap Patik Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yer alan, İki Şişle Saç Örgü Patik Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Anne İşleri Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şiş Kolay Topuklu Çorap Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şiş Kolay Topuklu Çorap Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com