Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE BEŞ YAPRAKLI PATİK YAPIMI
0 Yorum 12,841 Görüntülenme 23 Ocak 2019

İki Şişle Beş Yapraklı Patik Yapımı

İKİ ŞİŞLE BEŞ YAPRAKLI PATİK YAPIMI

Gününüz güzel ve bereketli olsun hanımlar. Rabbim bütün güzellikleri sizler için nasip eylesin. Değişik ve güzel patik modelleri yapılıyor, iki şiş patik modelleri arasında yerini alacak, İki Şişle Beş Yapraklı Patik Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, değişik ve güzel bir model olmuş, boğaz kısmındaki inci süslemeleriyle dikkat çekiyor.

Beş Yapraklı Patik Modeli

Patik modelimiz Örgü Hayatım İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yerini almış, İki Şişle Beş Yapraklı Patik Yapımında tek renk ip ve 3 numara misinalı şişler kullanılmış, elinizde misinalı şiş yoksa normal şişlerle de yapabilirsiniz, boğaz kısmı minik inci boncuklarla süslenmiş, sizler dilerseniz boncuk yapmadan da kullanabilirsin, 38- 39 numara ayağa olacak büyüklükte örülmüş. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, güzel ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

İki Şişle Patik Yapımı

Daha önceden sizlerle paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yer alan, İki Şişle Üç Yapraklı Patik Modeli Yapımına da bir bakın derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Beş Yapraklı Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Beş Yapraklı Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com