Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE ÇİÇEKLİ BABET YAPIMI
0 Yorum 8,001 Görüntülenme 19 Ocak 2019

İki Şişle Çiçekli Babet Yapımı

İKİ ŞİŞLE ÇİÇEKLİ BABET YAPIMI

Hayırlı sağlıklı günleriniz olsun hanımlar. Rabbim bütün güzellikleri sizler için nasip eylesin. Çok değişik ve güzel patik modelleri yapılıyor, 2019 iki şiş patik modelleri arasında yerini alacak, İki Şişle Çiçekli Babet Yapımını sizlerle paylaşıyorum, yapımı gayet kolay bir model, iki şişle örmeyi biliyorsanız, sizlerde hemen yaparak kullanabilirsiniz.

İki Şiş Babet Patik Modeli

Patik modelimiz Tülay İle Örgüler 2019 İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yerini almış, İki Şişle Çiçekli Babet Yapımında boğaz kısmından 60 ilmek alınarak başlanmış, modelimizin herhangi bir deseni olmadığı için yapımı gayet kolay, kenar kısmı puf çiçekler yapılarak süslenmiş, çok hoş olmuş, sizler de aynı şekilde yapabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, sağlıklı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yer alan, İki Şiş Dikişsiz Kolay Şık Patik Yapımına da bir bakın derim.

Tülay İle Örgüler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Çiçekli Babet Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Çiçekli Babet Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com