Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE V ŞEKLİNDE ÖRÜLEREN İKİ RENKLİ PATİK YAPIMI
0 Yorum 8,747 Görüntülenme 11 Ocak 2019

İki Şişle V Şeklinde Örüleren İki Renkli Patik Yapımı

İKİ ŞİŞLE V ŞEKLİNDE ÖRÜLEREN İKİ RENKLİ PATİK YAPIMI

Sağlıklı ve huzurlu günleriniz olsun bayanlar. Rabbim her gününüzü daima huzurlu eylesin. Çok değişik ve güzel patik modelleri yapılıyor, iki şiş patik modelleri içerisinde yerini alacak, İki Şişle V Şeklinde Örülen İki Renkli Patik Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, modeliyle ve görünümüyle çok güzel olmuş, ben çok beğendim, umuyorum ki sizler de beğenirsiniz.

V Şeklinde Örüleren Patik

Patik modelimiz Örgü Aşkı İki Şiş Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şişle V Şeklinde Örülen İki Renkli Patik Yapımında 37 numara için 15 ilmekle başlanmış, iki renk ip kullanılmış, sizler zevkinize göre değişik renklerde yapabilirsiniz, her rengin bu modele yakışacağını düşünüyorum, ayrıca bu modeli çeyizlik olarak da yapabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, sağlıklı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

İki Şişle Patik Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri arasında yerini alan, İki Şişle Saç Örgü Patik Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle V Şeklinde Örüleren İki Renkli Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle V Şeklinde Örüleren İki Renkli Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com