Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE YENİ MODA BULMACA PATİK YAPIMI
0 Yorum 17,098 Görüntülenme 27 Ocak 2019

İki Şişle Yeni Moda Bulmaca Patik Yapımı

İKİ ŞİŞLE YENİ MODA BULMACA PATİK YAPIMI

Hayırlı ve bütün güzelliklerin sizlerle olduğu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim sizleri hep mutlu eylesin. Değişik ve güzel patik modelleri yapılıyor, 2019 iki şiş patik modelleri arasında yerini alacak, İki Şişle Yeni Moda Bulmaca Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modeliyle değişik ve çok güzel olmuş, ayrıca yapımı da çok kolay, iki şişle örmeye yeni başlayanlar bile kolaylıkla yapabilirler.

İki Şişle Kolay Patik Yapımı

Patik modelimiz Gülümseten Marifetler 2019 İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yerini almış, iki şişle yeni moda bulmaca patik yapımında iki renk ip kullanılmış, 3 milimlik şişle işlenmiş, 2 parça halinde yapılmış, her iki parçaya da 20 ilmek alınarak başlanmış, yapımı çok kolay, iki şişle örmeyi biliyorsanız çok kısa sürede bitirebilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bulmaca Patik Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 İki Şiş Patik Modelleri arasında yer alan, İki Şişle Çok Kolay Bot Patik Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Yeni Moda Bulmaca Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Yeni Moda Bulmaca Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com