Ana Sayfa » Mekik Oyası Modelleri » Oya Örnekleri / PAPATYA ÇİÇEK MEKİK OYASI YAPIMI
0 Yorum 8,091 Görüntülenme 26 Ocak 2019

Papatya Çiçek Mekik Oyası Yapımı

PAPATYA ÇİÇEK MEKİK OYASI YAPIMI

Gününüz her zaman huzurlu ve güzel olsun hanımlar. Rabbim bütün güzellikleri sizler için nasip eylesin. Değişik ve yeni mekik oyası modelleri yapılıyor, yeni sezon mekik oyası modelleri içerisinde yer alacak, Papatya Çiçek Mekik Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz çok güzel olmuş, bu modeli çeyizlik modellerde kullanabilirsiniz.

Güzel Mekik Oyası Modeli

Mekik oyası modelimiz Marifetli Eller Yeni Sezon Mekik Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, Papatya Çiçek Mekik Oyası Yapımında iki renk ip kullanılmış, ortası için sarı renk, kenar çiçekleri için beyaz renk tercih edilmiş. Mekik oyası modelimizi havlu kenarlarında, pike kenarlarında hatta modeli büyüterek oda veya salon takımlarında kullanabilirsin, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, huzurlu ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Havlu Kenarı Mekik Oyası

Sizlerle daha önceden paylaştığım Mekik Oyası Modelleri arasında yer alan, Mekik Oyası Kelebek Motif Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Papatya Çiçek Mekik Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Papatya Çiçek Mekik Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com