Ana Sayfa » Oya Örnekleri / İLMEKLİ MOTİFLER TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 13,938 Görüntülenme 29 Ağustos 2018

İlmekli Motifler Tığ Oyası Yapımı

İLMEKLİ MOTİFLER TIĞ OYASI YAPIMI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun, Rabbim sizler için daima hayırlı olanı nasip eylesin. Çok farklı tığ oyası modelleri yapılmaya devam ediliyor, 2018 tığ oyaları arasında yerini alacak, çok değişik ve güzel görünen İlmekli Motifler Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modelimizin görünümü farklı ve çok hoş duruyor, değişiklik arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.

İlmekli Motifler Oya Modeli

Tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2018 Tığ Oyaları içerisinde yerini almış, görünümü farklı olan bu modelimize, işlendikten sonra üst kısmındaki ilmekler tığ ile çekilerek farklı bir görüntü veriliyor, yapımı diğer tığ oyaları gibi, sizler de videomuzu izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Renklerini zevkinize göre kombin edebilirsiniz, şimdiden yapacak olan herkese kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

İlmekli Motifler Tığ Oyası Nasıl Yapılır

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2018 Tığ Oyaları arasında yer alan, Yanyana İki Çiçek Tığ Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İlmekli Motifler Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İlmekli Motifler Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com