Ana Sayfa » Oya Örnekleri / YANYANA İKİ ÇİÇEK OYA MODELİ YAPIMI
0 Yorum 14,367 Görüntülenme 21 Temmuz 2018

Yanyana İki Çiçek Oya Modeli Yapımı

YANYANA İKİ ÇİÇEK OYA MODELİ YAPIMI

Gününüz huzurlu ve hayırlı olsun bayanlar, Rabbim her gününüzü huzur ve mutlulukla doldursun. İğne oyasından harika oyalar yapılıyor, iğne oyası ile yapılan oyaların bire bir benzerini tığ oyasıyla da yapabilirsiniz, yalancı iğne oyası modelleri arasında yerini alacak Yanyana İki Çiçek Oya Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, iğne oyasından çevrilen oya modelimiz çok hoş ve güzel olmuş, ben çok beğendim.

İki Çiçek Oya Yapımı

Yalancı iğne oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası Yalancı İğne Oyaları içerisinde yerini almış. Yan Yana İki Çiçek Yalancı İğne Oyası Yapımında dilediğiniz renkleri zevkinize göre veya yapacağınız yazmanın içindeki renklere göre uyarlayabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacak bir model olmuş, şimdiden yapacak olan herkese kolay gelsin, güzel günlerde kullanın inşAllah.

Kısa süre önce sizlerle paylaştığım yalancı iğne oyası modellerinden olan, Yalancı İğne Üzüm Oyası Yapımına Da bakmadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yan Yana İki Çiçek Oya Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yanyana İki Çiçek Oya Modeli Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com