Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / İNCİLİ TEK ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 13,467 Görüntülenme 14 Mart 2019

İncili Tek Çiçek İğne Oyası Yapımı

İNCİLİ TEK ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI

Huzurun ve bereketin bol olduğu güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim bütün işlerinizi güzel eylesin. Çok güzel iğne oyası modelleri çıkıyor, 2019 iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, İncili Tek Çiçek İğne Oyası Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, çıtı pıtı çok hoş bir model olmuş, ortasındaki inci detayıyla çok güzel görünüyor, farklı model arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.

İncili İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış, İncili Tek Çiçek İğne Oyası Yapımında öncelikle yeşil kısmı işleniyor, daha sonra lolipop çubuğu yardıma ile incili çiçek motifi yapılarak, yeşil kısma birleştiriliyor, yapımı zorlayıcı değil, iğne oyası işlemeyi biliyorsanız sizler de yapabilirsiniz. Bu modeli yazma kenarına yapabileceğiniz gibi, mutfak havlusu kenarlarına da çok güzel olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, huzurlu ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çiçekli İğne Oyası

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, Farklı Çok Güzel İğne Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İncili Tek Çiçek İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İncili Tek Çiçek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com