Ana Sayfa » Patik Modelleri / İŞLEMELİ MOTİF YAPIMI
0 Yorum 3,184 Görüntülenme 25 Aralık 2017

İşlemeli Motif Yapımı

İŞLEMELİ MOTİF YAPIMI

Sevgili bayanlar, sizlerle bu defa çok farklı tığ ile yapabileceğiniz İşlemeli Motif Yapımını paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, istediğiniz motifi bu şekilde yaparak patiklerde ve daha değişik örgü modellerinde kullanabilirsiniz.

Tığ İle İşlemeli Motif Yapımı

İşlemeli Motif Yapımında, 12 katlı floş ip kullanılmış, sizler daha değişik iplerde kullanabilirsiniz, Emel Hanım kot üzerine nasıl yapıldığını göstermiş, öncelikle eni 8,5 santim, boyu 11 santim olacak şekilde kare bir kağıt keserek, üç kısımlarından 5 santim çapında keserek şablon hazırlamış, bunu işleme yapılacak kumaşı kesmekte kullanmış, kumaşı kestikten sonra kenarlarını iğne iplikle teyellemiş, daha sonra tığ ile gitmiş, son olarak kalem ile üzerine desen çizerek, bu deseni tığ ile işlemiş, çok güzel olmuş ben çok beğendim. Bu tür motifleri yaparak patiklerde kullanabileceğiniz gibi değişik örgü modellerinde de kullanabilirsiniz, Emel Hanım yapımını çok detaylı bir şekilde bizlere anlatmış, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kızlarımızın çeyizine çok yakışacak, Dantel Yapraklı Oda Takımı Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Kız bebeklerimizin başını sıcacık tutacak, çok şeker Bebek Burgulu Bere Yapımına bir göz atın derim.

Emelce Örgülere İşlemeli Motif Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

İşlemeli Motif Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com