Ana Sayfa » Patik Modelleri / KAHVE ÇEKİRDEĞİ ÖRGÜ PATİK MODELİ YAPIMI
0 Yorum 6,194 Görüntülenme 13 Ocak 2019

Kahve Çekirdeği Örgü Patik Modeli Yapımı

KAHVE ÇEKİRDEĞİ ÖRGÜ PATİK MODELİ YAPIMI

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her daim sizleri mutlu eylesin. Güzel patik modelleri yapılmaya devam ediliyor, iki şiş patik modelleri arasında yerini alacak, Kahve Çekirdeği Örgü Patik Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, sade ve güzel bir model olmuş, kahve çekirdeği örneği patik üzerinde çok güzel durmuş, iki şişle örmeyi biliyorsanız sizler de yapabilirsiniz.

Örgü Patik Modeli

Patik modelimiz Örgü Hayatım İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yerini almış, Kahve Çekirdeği Örgü Patik Modeli Yapımında 3 numara şiş kullanılmış, 37- 38 numara ayağa olacak şekilde yapılmış, 49 ilmek alınarak başlanmış, sizler daha büyük veya daha küçük yapmak için, 4 ilmek arttırıp eksiltebilirsiniz, modelimizi zevkinize göre dilediğiniz renkle yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, sağlıklı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

İki Şiş Patik Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yer alan, İki Şiş Dikişsiz Kolay Şık Patik Yapımına da bir bakın derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kahve Çekirdeği Örgü Patik Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kahve Çekirdeği Örgü Patik Modeli Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com