Ana Sayfa » Oya Örnekleri / KALEM DE YELPAZE OYASI YAPIMI
0 Yorum 12,927 Görüntülenme 23 Şubat 2019

Kalem De Yelpaze Oyası Yapımı

KALEM DE YELPAZE OYASI YAPIMI

Mutluluğun huzurun dolu dolu olduğu güzel günleriniz olsun bayanlar. Rabbim sizleri hep mutlu eylesin. Çok güzel tığ oyası modelleri yapılıyor, 2019 tığ oyası modelleri içerisinde yerini alacak, Kalem de Yelpaze Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, değişik ve güzel bir model olmuş, farklı model arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.

Kalemle Oya Yapımı

Tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2019 Tığ Oyası Modelleri arasında yerini almış, Kalem de Yelpaze Oyası Yapımında yeşil kısmı kalem kullanılarak yapılmış, çok güzel olmuş, sizler bu modelin renklerini yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun yaparsanız çok güzel olacaktır. Dileyenler bu modeli çeyizlik olarak da yapabilirler, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, mutlu ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Yelpaze Tığ Oyası Modeli

Daha önceden sizlerle paylaşmış olduğum 2019 Tığ Oyası Modelleri arasında yer alan, 3D Gelincik Tığ Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kalem De Yelpaze Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kalem De Yelpaze Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com