Ana Sayfa » Lif Modelleri / KALP MOTİFLİ KOLAY UZUN BANYO LİFİ YAPIMI
0 Yorum 10,204 Görüntülenme 24 Temmuz 2018

Kalp Motifli Kolay Uzun Banyo Lifi Yapımı

KALP MOTİFLİ KOLAY UZUN BANYO LİFİ YAPIMI

Hayırlı günler hanımlar, Rabbim her gününüzü hayırlı ve huzurlu eylesin. Sizlerle değişik modelini birkaç gün önce paylaştığım kolay lif modellerinden olacak, yapımı kolay ve güzel görünen Kalp Motifli Kolay Uzun Banyo Lifi Yapımını paylaşıyorum, motifler halinde oluşan lif modelimizin yapımı gerçekten çok kolay, eliniz alışınca kısa sürede bitirebilirsin.

Kalp Motifiyle Lif Yapımı

Lif modelimiz Şeymanın Örgü Modelleri 2018 Lif Modelleri içerisinde yerini almış. Kalp Motifleriyle Uzun Lif Yapımında iki renk ip kullanılmış, kırmızı ve beyaz renkler çok yakışmış, sizler tabii ki zevkinize göre renklerini değiştirebilirsiniz, uç kısımlarına büyük halkalar yapılarak kullanımı kolaylaştırılmış, videomuzu izleyerek yapımını kolayca anlayabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Birkaç gün önce kalp motifiyle lif yapımını sizlerle paylaşmıştım, Kalp Motifli Kolay Lif Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kalp Motifli Kolay Uzun Banyo Lifi Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kalp Motifli Kolay Uzun Banyo Lifi Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com