Ana Sayfa » Oya Örnekleri / KARPUZ DİLİMLİ MUTFAK HAVLUSU YAPIMI
0 Yorum 9,757 Görüntülenme 02 Şubat 2018

Karpuz Dilimli Mutfak Havlusu Yapımı

KARPUZ DİLİMLİ MUTFAK HAVLUSU YAPIMI

Bayanlar merhaba, çok harika ve dikkat çeken, mutfaklara ayrı bir hava katacak, Karpuz Dilimli Mutfak Havlusu Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten harika olmuş, görünce ben bayıldım, karpuz dilimleri çok güzel görünüyor, sizlerin de kesinlikle bu modeli beğeneceğine eminim.

Karpuz Dilimi Yapımı

Karpuz Dilimli Mutfak Havlusu Yapımında, öncelikle motiflerimizin kırmızı kısmını yaparak başlıyoruz, daha sonra beyaz kısmını yapıyoruz, sonra siyah iplikle ve iğne ile orta kısmına karpuz çekirdeği görünümü veriyoruz, son olarak en dışı olan yeşil kısmını işliyoruz. Motifimizi bitirdikten sonra, tığ battısını yaptığımız yazma kenarına, dağ modeli olarak bilinen modeli işliyoruz ve aralarına karpuz dilimi motiflerimizi birleştiriyoruz, çok harika olmuş. Tığ işi biliyorsanız zorlanmadan yapacağınızı düşünüyorum, Oya ve Dantel Dünyası gayet detaylı bir şekilde bizlere yapımını anlatmış. İsterseniz karpuz dilimi motiflerimizi büyük yaparak havlu üzerine dikerek veya silikon ile birleştirebiliriz, bu şekilde daha da güzel olacaktır, bu sizin zevkinize kalmış, kızlarımızın çeyizi içinde çok harika bir parça olabilir. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çok güzel ve süslü, 2018 Kaftan Lif Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Yapımı kolay ve değişik olan, Tığ İşi Fiyonk Battaniye Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Karpuz Dilimi Motifi

Oya ve Dantel Dünyasına Karpuz Dilimli Mutfak Havlusu Yapımı Detaylı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Karpuz Dilimli Kenar Modeli Yapılışı

Karpuz Dilimli Mutfak Havlusu Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com