Ana Sayfa » Oya Örnekleri / KIRMIZI VE GÜMÜŞÜN UYUMU KOLAY BONCUK OYASI YAPIMI
0 Yorum 10,321 Görüntülenme 24 Temmuz 2018

Kırmızı Ve Gümüşün Uyumu Kolay Boncuk Oyası Yapımı

KIRMIZI VE GÜMÜŞÜN UYUMU KOLAY BONCUK OYASI YAPIMI

Güzel günleriniz olsun hanımlar, Rabbim huzuru kalbinizden bereketi evinizden hiç eksik eylemesin. Kolay ve güzel boncuk oyası modelleri yapılmaya devam ediliyor, kolay boncuk oyası modelleri içerisinde yer alacak, çok hoş görünümlü ve dikkat çekecek Kırmızı Ve Gümüşün Uyumu Kolay Boncuk Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten gümüş boncuklar bu oya modeline çok değişik bir hava katmış, ben çok beğendim.

Kolay Boncuk Oyası

Boncuk oyası modelimiz oya ve dantel dünyası 2018 boncuk oyası modelleri içerisinde yerini almış. Gümüş Boncuklu Oya Yapımında kırmızı renk ip kullanılmış ve harika bir renk uyumu yakalanmış, sizler dilerseniz inci boncuklar da kullanabilir, farklı renkler de yapabilirsiniz, her şey sizin güzel gönlünüze kalmış, şimdiden yapacak olan herkese kolay gelsin, mutlu ve huzurlu günlerde kullanın inşAllah.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Boncuklu Oya Modelleri arasında yerini aldı, Renkli Boncuklar Tığ Oyası Yapılışına da bir göz atın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kırmızı Ve Gümüşün Uyumu Kolay Boncuk Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kırmızı Ve Gümüşün Uyumu Kolay Boncuk Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com