Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / KİRPİKLİ ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 8,017 Görüntülenme 01 Şubat 2019

Kirpikli Çiçek İğne Oyası Yapımı

KİRPİKLİ ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI

Eviniz bereketli kalbiniz huzur dolu olsun hanımlar. Rabbim huzuru ve bereketi daima sizlerle eylesin. Değişik ve zarif iğne oyası modelleri yapılıyor, 2019 iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, Kirpikli Çiçek İğne Oyası Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, gerçekten çok zarif ve güzel bir model olmuş, çeyizlik olarak yapılabilecek bir model.

Çiçekli İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 İğne Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, Kirpikli Çiçek İğne Oyası Yapımında 3 renk ip kullanılmış, öncelikle modelimizde küçük bir dağ oluşturulmuş, daha sonra kirpikli çiçek modeli üzerine yapılmış, gayet güzel olmuş. Bu modeli yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, mutfak havlusu kenarlarına da yapabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, huzurlu ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kirpikli İğne Oyası Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, Değişik Güzel Yelpaze İğne Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kirpikli Çiçek İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kirpikli Çiçek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com