Ana Sayfa » Lif Modelleri / KOLAY KALP LİF MODELİ YAPIMI
0 Yorum 13,809 Görüntülenme 19 Kasım 2018

Kolay Kalp Lif Modeli Yapımı

KOLAY KALP LİF MODELİ YAPIMI

Huzurlu ve sağlıklı günleriniz olsun bayanlar. Rabbim huzurunuzu ve sağlığınızı daim eylesin. Farklı lif modelleri yapılıyor, kolay lif modelleri arasında yerini alacak, farklı ve güzel görünen Kolay Kalp Lif Modeli Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, yapımı gerçekten çok kolay, tığ işi biliyorsanız kısa sürede yapabilirsiniz, oldukça da kullanışlı bir model olmuş.

Üç Motifle Kalp Lif Yapımı

Lif modelimiz Renkli Hayat Bahçesi Kolay Lif Modelleri içerisinde yerini almış, Kolay Kalp Lif Modeli Yapımında 4 farklı renk kullanılmış, sizler zevkinize göre farklı renklerde yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Modelimizin yapımına ilk olarak üç adet kare motif yapılarak başlanıyor, daha sonra bu motifler birleştirilerek kenar kısımları işleniyor ve kalp şekli oluşturuluyor, yapımı gayet kolay. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, mutlu ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Değişik Kalp Lif Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım Kalpli Lif Modelleri arasında yer alan, Kalp Motifli Kolay Lif Yapımına da bir bakın derim.

Renkli Hayat Bahçesi Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kolay Kalp Lif Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kolay Kalp Lif Modeli Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com