Ana Sayfa » Oya Örnekleri / KOLAY VE ŞIK MUTFAK HAVLUSU YAPIMI
0 Yorum 15,993 Görüntülenme 21 Haziran 2018

Kolay Ve Şık Mutfak Havlusu Yapımı

KOLAY VE ŞIK MUTFAK HAVLUSU YAPIMI

Gününüz hayırlı bereketli olsun bayanlar, Rabbim huzurunuzu arttırsın, her daim kalbiniz huzur ile dolsun. Değişik ve farklı havlu kenarı modelleri yapılıyor, bunlardan bir tanesi olan, kolay havlu kenarı modelleri arasında yer alacak, Kolay Ve Şık Mutfak Havlusu Yapımını sizlerinde görmenizi istedim, yapımı kolay olduğu için başladığınızda kısa sürede bitirebileceğiniz, hem de görünüm olarak gayet güzel duran bir model olmuş.

Kolay Havlu Kenarı Modeli

Havlu kenarı modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası Havlu Kenarı Modelleri içerisinde yerine almış, tek renk havlu kenarı modeli yapımında, yapacağınız havlunun içindeki renklere uygun olarak ip seçimi yapabilirsiniz, bu modele her rengin yakışacağını düşünüyorum. Modelimiz kolay olduğu için tığ işi işlemeye yeni başlayanlar bile videomuzu izleyerek kolaylıkla yapabilirler, şimdiden yapmak isteyenlere kolay gelsin.

Sizlerle paylaştığım Havlu Kenarı Modelleri içerisinde yer alan ve popüler bir model olan, Nişan Yüzüğü Havlu Kenarı Yapımına da mutlaka bakın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kolay Ve Şık Mutfak Havlusu Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kolay Ve Şık Mutfak Havlusu Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com