Ana Sayfa » Örgü Modelleri » Patik Modelleri / KÖPEK FİGÜRLÜ TERLİK YAPIMI
0 Yorum 7,175 Görüntülenme 20 Aralık 2017

Köpek Figürlü Terlik Yapımı

KÖPEK FİGÜRLÜ TERLİK YAPIMI

Gününüz hayırlı olsun bayanlar, çok değişik ve çok güzel Köpek Figürlü Terlik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel ve şirin olmuş, örgüyle bu kadar değişik modellerin yapıldığını görmek beni çok şaşırtıyor.

Tığ İşi Köpek Figürlü Terlik

Köpek Figürlü Terlik Modelinde, orta kalınlıkta bir ip ve 3 numara tığ kullanılmış, 12 zincir çekilerek başlanmış. Emel Hanım yapımını çok detaylı bir şekilde anlatmış, isterseniz bu modelimizi Emel Hanım gibi keçe taban üzerine de yapabilirsiniz, örgü taban olarak da yapabilirsiniz veya eski terliklerinizin tabanına da yapabilirsiniz, bu tamamıyla sizin zevkinize kalmış bir şey. Ön beyaz kısmı ise ana kuzusu ip ile yapılmış, çok güzel bir şey ortaya çıkmış, renklerini değiştirerek bayan veya erkek için yapabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çocukların çok seveceği onlara banyoyu sevdirecek, Sünger Bob Kese Lif Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Yapımı kolay ve sıcak tutacak, Tığ İşi İki Renkli Kolay Bere Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Emelce Örgülere Köpek Figürlü Terlik Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Köpek Figürlü Terlik Yapılışı

Köpek Figürlü Terlik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com