Ana Sayfa » Örgü Modelleri / TIĞ İŞİ İKİ RENKLİ KOLAY BERE YAPIMI
0 Yorum 5,439 Görüntülenme 19 Aralık 2017

Tığ İşi İki Renkli Kolay Bere Yapımı

TIĞ İŞİ İKİ RENKLİ KOLAY BERE YAPIMI

Sevgili hanımlar, kış soğuklarında başınızı sıcacık tutacak Tığ İşi İki Renkli Kolay Bere Yapımını sizlerle paylaşıyorum, adından da anlaşılacağı gibi yapımı gayet kolay ve gayet güzel bir bere modeli.

Kolay Bere Yapımı

Tığ İşi İki Renkli Kolay Bere Modelinde, iki renk ip ve 5,5 numara tığ kullanılmış, öncelikle 9 zincir çekerek başlanıyor, daha sonra lastik yapılarak devam ediliyor ve sonrasında modelimize kuruyoruz, tepesine kadar işledikten sonra, etamin iğnesiyle tepesini kapatıyoruz. Yapımı gayet kolay, kısa sürede bitireceğinizi düşünüyorum, tığ işi olması zaten ayrı bir avantaj. Renklerini bayan veya erkeğe göre değiştirebilirsiniz, bu tamamıyla sizin zevkinize kalmış bir şey, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, kış günlerinde sıcacık kullanmanız dileğiyle.

Çok zarif ve güzel duran, İğne Oyası Renkli Dağ Modeli Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Kış günlerinde kullanabileceğiniz, Tığ İşi Parmaksız Eldiven Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Tığ İşi İki Renkli Bere Yapılışı

Tığ Mucizesine Tığ İşi İki Renkli Kolay Bere Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi İki Renkli Kolay Bere Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com