Ana Sayfa » Örgü Modelleri » Patik Modelleri / KOT İŞLEMELİ BABET PATİK YAPIMI
0 Yorum 7,981 Görüntülenme 25 Aralık 2017

Kot İşlemeli Babet Patik Yapımı

KOT İŞLEMELİ BABET PATİK YAPIMI

Hayırlı günler bayanlar, çok gösterişli ve güzel bir babet patik modeliyle birlikteyiz, sizlerle Kot İşlemeli Babet Patik Yapımını paylaşıyorum, gerçekten harika olmuş tam anlamıyla çeyizlik bir model.

Kot İşlemeli Patik Modeli

Kot İşlemeli Babet Patik Modelinde, motif işlemeler kullanılmış, motif işlemelerin nasıl yapıldığını sizlerle paylaşmıştım, buradan detaylı yapımına ulaşabilirsiniz veya aşağıda videosunu sizler için ekledim bakabilirsiniz. Babet patik modelimizi Emel Hanım keçe taban üzerine yapmış, çok güzel olmuş, bu sayede kaymasını da engelliyor, kullanımı örgü tabana göre daha iyi. Patik modelimizi işlerken, işlemeleri modelimize birleştirmiş, yapımı çok zor değil, Emel Hanımla birlikte sizlerin de zorlanmadan yapacağını düşünüyorum, evde veya ev gezmelerinde kullanabileceğiniz harika bir patik modeli olmuş, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bebek örgülerinde kullanabileceğiniz, Tığ İşi Zincirli Örgü Modeli Yapımına bir bakın derim.

İşlemeli Patik Tabanı Yapımı

Emelce Örgülere Kot İşlemeli Babet Patik Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kot İşlemeli Babet Patik Yapımı Videoİşlemeli Motif Yapımı Video
2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com