Ana Sayfa » Lif Modelleri / KRİSTAL LİF MODELİ YAPILIŞI
1 Yorum 8,386 Görüntülenme 04 Aralık 2018

Kristal Lif Modeli Yapılışı

KRİSTAL LİF MODELİ YAPILIŞI

Eviniz bereketli ve huzur dolu olsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu hiç eksik eylemesin. Çok değişik ve güzel lif modelleri yapılıyor, 2019 lif modelleri içerisinde yer alacak, çok harika görünen Kristal Lif Modeli Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok farklı ve güzel olmuş, rengarenk çok hoş duruyor, yapımı da çok farklı, hemen kullanmak için veya çeyizlik olarak yapılabilecek bir lif modeli.

Motifli Lif Yapımı

Lif modelimiz Sibelle Örgü 2019 Lif Modelleri arasında yerini almış, çok güzel görünen Kristal Lif Modeli Yapılışında rengarenk ipler kullanılmış, sizler evde artan iplerinizi bu modelde değerlendirebilirsiniz. Modelimizin yapımı diğer liflere göre çok farklı, Sibel hanım eski paspas modellerinden esinlenerek dıştan içe doğru modelimizi işlemiş, yapımını detaylı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Rengarenk Lif Modeli

Sizlerle önceden paylaştığım 2019 Lif Modelleri içerisinde yer alan, Yıldız Kümesi Lif Modeli Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kristal Lif Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kristal Lif Modeli Yapılışı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(1) Yorum Yapılmış
Nurcan • 12 Ocak 2019, 10:05
Çok beğendim bende anneme yaptircam kolay gelsin
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com