Ana Sayfa » Oya Örnekleri / KÜPELİ PUL OYASI YAPIMI
0 Yorum 8,972 Görüntülenme 20 Mayıs 2018

Küpeli Pul Oyası Yapımı

KÜPELİ PUL OYASI YAPIMI

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun hanımlar, Rabbim evinize bereket kalbinize huzur versin, daima huzurlu ve mutlu olun inşAllah. Değişik ve farklı tığ oyası modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, pullu oya modelleri içerisinde yer alacak, çok farklı ve güzel modellerden olan, Küpeli Pul Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, pullu oya modeli seviyorsanız bu modeli de beğeneceğinizi düşünüyorum, gerçekten çok farklı ve güzel bir pullu oya modeli olmuş.

Küpeli Pul Oyası Modeli

Bu güzel oya modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası Pullu Oya Modelleri arasında yerini almış, Pullu Oya Modelimiz tek renk iple yapılmış, gerçekten çok hoş olmuş, tek renk yazmalara çok güzel olacaktır, zevkinize göre dilediğiniz renkle sizler de yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olan elleriniz dert görmesin, kolay gelsin.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Pullu Oya Modelleri içerisinde yer alan, Analı Kızlı Pul Oyası Modeli Yapımına da kesinlikle bakın derim, çok harika ve güzel bir pul oyası modeli.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Küpeli Pul Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Küpeli Pul Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com