Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / KUYRUKLU İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI
0 Yorum 16,886 Görüntülenme 09 Şubat 2019

Kuyruklu İğne Oyası Modeli Yapımı

KUYRUKLU İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI

Huzur ve sağlık dolu günleriniz olması dileğiyle. Rabbim huzurunuzu hiç eksik eylemesin. Çok değişik ve güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, yeni sezon iğne oyası modelleri içerisinde yerini alacak, Kuyruklu İğne Oyası Modeli Yapımını sizlerinde görmenizi istedim, hem değişik hem de çok güzel bir model olmuş, ben çok beğendim, umuyorum ki sizler de beğenirsiniz.

Çiçekli İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Ayşenin İğne Oyaları Yeni Sezon Modelleri arasında yerini almış, Kuyruklu İğne Oyası Modeli Yapımında öncelikle kuyruk kısmı işleniyor, daha sonra üst kısmına çiçek kısmı işleniyor, değişik ve güzel bir model olmuş, yazma kenarlarına çok güzel olacağını düşünüyorum, sizler yazmanıza uyacak renkler de yapabilirsiniz, dilerseniz bu modeli çeyizlik olarak da uygulayabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, huzurlu ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle önceden paylaştığım Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, Süpürge İğne Oyası Modeli Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Ayşenin İğne Oyaları Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kuyruklu İğne Oyası Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kuyruklu İğne Oyası Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com