Ana Sayfa » Oya Örnekleri / MENEKŞELER DİZİ DİZİ TIĞ OYASI YAPILIŞI
0 Yorum 6,690 Görüntülenme 26 Ocak 2018

Menekşeler Dizi Dizi Tığ Oyası Yapılışı

MENEKŞELER DİZİ DİZİ TIĞ OYASI YAPILIŞI

Merhaba bayanlar, çok güzel görünen bir tığ oyası ile yine birlikteyiz, sizlerle Menekşeler Dizi Dizi Tığ Oyası Yapılışını paylaşıyorum, harika bir oya modeli olmuş, görünce ben bayıldım, sizlerinde beğeneceğini umuyorum.

Menekşeli Oya Modeli

Menekşeler Dizi Dizi Tığ Oyası Modelinde, iki renk ip kullanılmış, oya modelimiz iki sıra halinde yapılıyor, her zaman olduğu gibi öncelikle yazmamızın tığ battısını yapıyoruz, daha sonra ilk sıramızda örümcekli çiçekleri yapıyoruz, son olarak ikinci sıramız da örümcekler ve çiçeklerin ortasından geçecek kısmı yapıyoruz. Oya modelimizin yapımı gayet kolay, bu modelimizi yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, mutfak havlusu kenarlarına veya fular kenarlarına da yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Modelimizi ütülediğinizde daha güzel görünecektir, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bebekler için veya çocuklar için yapabileceğiniz, Bugs Bunny Kese Lif Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Erkek veya bayan için olabilecek, İki Şişle Parmaklı Eldiven Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Oya ve Dantel Dünyasına Menekşeler Dizi Dizi Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Menekşeler Tığ Oyası Yapımı

Menekşeler Dizi Dizi Tığ Oyası Yapılışı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com