Ana Sayfa » Oya Örnekleri / MİDYE MODELİ TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 17,072 Görüntülenme 22 Kasım 2018

Midye Modeli Tığ Oyası Yapımı

MİDYE MODELİ TIĞ OYASI YAPIMI

Eviniz bereketli ve huzurlu olsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu her zaman daim eylesin. Güzel tığ oyası modelleri yapılıyor, 2019 oya modelleri içerisinde yer alacak, farklı ve güzel görünen Midye Modeli Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok hoş görünüyor, yazma kenarlarına çok güzel olacak bir model olmuş, hemen kullanmak için veya çeyizlik olarak yapılabilir.

Midye Tığ Oyası Modeli

Tığ oyası modelimiz Tamanne 2019 Oya Modelleri arasında yerini almış, Midye Modeli Tığ Oyası Yapımında iki renk ip kullanılmış, öncelikle gri renkle modelimiz işleniyor daha sonra mor renkli kısım yapılıyor, yapımı fazla zorlayıcı değil, nasıl yapıldığını videomuzu izleyerek kolay şekilde kavrayabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 Oya Modelleri arasında yer alan, Üç Boyutlu Papatya Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Tamanne Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Midye Modeli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Midye Modeli Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com