Ana Sayfa » Mekik Oyası Modelleri » Oya Örnekleri / MÜKEMMEL ÇİÇEKLER MEKİK OYASI YAPIMI
0 Yorum 16,255 Görüntülenme 22 Temmuz 2018

Mükemmel Çiçekler Mekik Oyası Yapımı

MÜKEMMEL ÇİÇEKLER MEKİK OYASI YAPIMI

Gününüz hayırlı bereketli ve huzurlu olsun, Rabbim huzuru bereketi evinizden hiç eksik eylemesin. Mekik oyasıyla çok hoş modeller yapılıyor, güzel mekik oyası modelleri içerisinde yer alacak, Mükemmel Çiçekler Mekik Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modeliyle muntazam ve çok güzel görünüyor, yapımı da mekik oyası bilenler için kolay denilebilecek düzeyde.

Mekik Oyası Modeli

Mekik oyası modelimiz Marifetli Eller 2018 Mekik Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, Üçlü Çiçek Mekik Oyası Yapımında dilediğiniz renkleri zevkinize göre kullanabilirsiniz, bu modeli yaparak yazma kenarlarına, mutfak havlusu kenarlarına uygulayabilirsiniz, gayet güzel olacaktır, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle daha önceden paylaştığım güzel mekik oyası modelleri içerisinde yer alan, Çiçekli Çıtı Pıtı Mekik Oyası Yapımına da bakmadan geçmeyin derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Mükemmel Çiçekler Mekik Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Mükemmel Çiçekler Mekik Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com